300+ megírt és további 200+ felügyelt pályázati projekt
+36 70 675 9216
A 2024-es évre több mint 900 milliárd Ft GINOP Plusz támogatási forrás lesz elérhető vállalkozásfejlesztési és munkaerő bővítési konstrukciók keretében.
Sikerdíjas pályázatíró cégként segítünk, megvalósítani beruházásaidat!
Te se maradj le pályázati pénzekről!
A WiseSense személyre szabott szolgáltatásával lépésről-lépésre vezet végig pályázatod tökéletes felépítésében.
Tudtad, hogy átlagosan a pályázatot benyújtók mindössze 30%-a kap támogatást?! Meglátásainkkal és tapasztalatunkkal drámaian növelheted benyújtott pályázatod esélyeit.
Ha azt szeretnéd, hogy pályázatod sikeres legyen és előmozdítsa céged fejlődését, lépj kapcsolatba velünk a megvalósítás érdekében.
Az űrlap elküldésével Ön elfogadja az adatkezelési szabályzatot.
Alapvetően sikerdíjas alapon dolgozunk, ami a támogatási összeg 3-5%. Ez biztosítja ügyfeleinket és minket is, hogy mindig motiváltan az eredményekért tudjunk dolgozni.
További ügyfélbarát lehetőségünk is van, ha érdekel kérdezz rá!
A pályázati dokumentáció összeállítása és pályázói felület feltöltése, körülbelül 1-2 hetet vesz igénybe. Erősen függ attól, hogy a pályázó milyen gyorsasággal szerzi be a szükséges információkat, papírokat, valamint mennyire van tisztába azzal, hogy mit szeretne elérni a pályázattal.
Manapság már nagyon széleskörű pályázati lehetőségek állnak rendelkezésre a vállalkozásoknak. Azonban a legnépszerűbb eszközbeszerzési pályázatok általában minden évben elérhetők. Ezen felül különböző telephelyfejlesztési, energetikai, digitalizációs, munkahelybővítő és kutatás-fejlesztési pályázatok is elérhetők évente.
A legtöbb esetben egy kiírás keretében, csak egy nyertes pályázattal rendelkezhet a pályázó. Van amikor megengedőbb a felhívás és ha az első projektet lezárta és nyitva van még a pályázati lehetőség, akkor beadhat újat. Ha egy másik pályázaton indulnia mint, amin megelőzően nyert, akkor minden esetben az új pályázati kiírás tartalmazza, azokat a pályázati felhívásokat, amiket/akiket kizárnak a pályázók köréből.
Minden pályázati kiírás esetében alapfeltétel, hogy a pályázat benyújtását megelőző üzleti évben a saját tőke nem csökkenhetett a törzstőke jogszabályban előírt minimális mértéke alá, ami azt jelenti, hogy nem lehet kevesebb, mint a jegyzett tőke felére. Így a negatív saját tőke sem megengedett.
A pályázatokban alkalmazott jogosultsági kritériumok a konkrét pályázati konstrukciótól függenek. A jogosultságot mindig az adott konstrukció specifikációi alapján kell értékelni. A vállalkozás nyereségessége vagy magas árbevétele önmagában nem döntő tényező a jogosultság szempontjából. A legtöbb pályázat esetén összetett kiválasztási kritériumok alkalmazódnak, amelyek a gazdasági mutatóktól, a projekt összköltségéhez való viszonytól, a munkahelyek megtartásától vagy létrehozásától származó specifikus kritériumoktól függenek.
Egy vállalkozás év végi vesztesége nem feltétlenül zárja ki a jogosultságot, és ugyanígy, egy nyereséges vállalkozás sem garantál elegendő pontszám elérését a kiválasztási kritériumoknak megfelelően.
Néhány általános kritérium szerint általában kizártak azok, akiknek saját tőkéje negatív, és akiknél nincs legalább egy statisztikai létszámú alkalmazott. Ugyancsak gyakori kizáró ok lehet, ha a vállalkozást szabálytalan foglalkoztatás miatt büntették.
Amennyiben szeretne egy adott pályázati konstrukcióban részt venni, érdemes előminősítést kérnie a jogosultság értékeléséhez.